Restaurant Paketleri


Restaurant Paketleri
Restaurant Paketleri

Sitemizin kurucusu ve Web uzmanı olan Erdal Özer, Dagi Ajans’ta her işletme için farklı tasarımlar hizmete sunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz tüm web paketlerimizde sizlere birçok avantaj sağlamak ve sizleri alışveriş sonrası memnun edebilmek için özenle çalışıyoruz. Online olarak direkt satın alabileceğimiz paketlerimiz sizlerin dijital dünyaya geriden başlamanızı önlemektedir.
SEO ve Web uzmanlarımız tarafından tasarlanan ve profesyonel bir ekibin işlemi yürütmüş olduğu paketlerden birisi de restaurant web paketleridir. Restaurant paketi, restaurant işletmeleri olan işletme sahipleri için hazır edilmiş birbirinden farklı web yazılımlardır. Bu web paketleri her işletmeye göre farklı bir şekilde kategorize edilmiştir. Restaurant web paketleri şu şekilde sıralanmaktadır:
• Pastane ve Unlu Mamüller Web Paketi
• Pastane Web Paketi
• Restaurant Web Paketi
• Unlu Mamüller Web Paketi
Sitemizin web paketleri bölümünden görsel destekli olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca hazırlanan bu paketler satın almanız hâlinde uzmanlarımız tarafından sizin için özelleştirilebilmektedir. Diğer bir seçenek olarak farklı tasarımlarda hazırlanan versiyonlarımıza da göz atabilirsiniz. Şu an için sitede restaurant web tasarımları için Blacklife, Cruse, Kudüs, Major, Nisa ve Baked versiyonlarımız bulunmaktadır.
Arama motorlarında (Google, Yandex vb.) optimizasyon yakalama, sınırsız sayfa ve dizinlere katılma, site logosu, gelişmiş içerik yönetimi gibi birçok avantajı mevcut olan web paketlerimize, online olarak iletişime geçerek sahip olabilirsiniz. Ayrıca hemen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak uzmanlarımız tarafından daha detaylı bir danışmanlık alabilirsiniz.