Rent A Car - Oto Galeri Paketleri


Rent A Car - Oto Galeri Paketleri
Rent A Car - Oto Galeri Paketleri

Rent A Car - Oto Galeri Paketleri

Dagi Ajans, domain hizmetleri, SEO danışmanlığı, web yazılım geliştirme, web tasarım pazarlama ve hazır paketler hâlinde sunulmuş web paketleri hizmetleri olmak üzere birçok konuda site sahibi olmak isteyen işletmelere yardımcı olmaktadır. Kurucusu ve web uzmanı Erdal Özer olan Dagi Ajans, sizlerin SEO optimizasyonu yakalamanızı ve bu süreçteki memnuniyetinizi öncelikli tutarak özenli bir çalışma göstermektedir.
Rent A Car ve Oto Galeri web paketleri, bu sektörde işletmeleri olan ve online olarak da sektörde markalarını ilerletmek isteyen müşterilerimiz için hazırlanmış olan birbirinden farklı web yazılımlardır. Tasarım olarak da ayrı paketlere ayrılan bu web yazılımlar, sizler için aynı zamanda özelleştirilebilir niteliktedir.
Rent A Car web paketi, araba kiralama sektörüyle ilgilenen müşterilerimiz için özel arayüz ile hazırlanmış birer web tasarımlardır. Bu paket müşterilerimize çeşitlilik kazandırabilmek için kendi içerisinde de Best, Extreme, Red, Road ve Star olmak üzere üçe ayrılmaktadır.
Oto Galeri web paketi, otomobil satışı yapan galeriler için hazırlanmış olan tasarımlardır. Bu paketler satın alınması durumunda özelleştirilebildiği gibi aynı zamanda Black, Motors, Vistera olmak üzere hazır bir şekilde özelleştirilmiş web tasarımları da mevcuttur.
Oto Servis web paketi ise oto yıkama, oto tamir gibi hizmet verem işletmelerimiz için özel hazırlanmış tasarımlardır. Sizler de Dagi Ajans sitemizin Web Paketleri bölümüne giderek görsel destekli bir inceleme sağlayabilirsiniz. Ayrıca hemen iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarabilir ve merak ettiklerinizin uzmanlarımıza danışabilirsiniz.