Emlak Paketleri


Emlak Paketleri
Emlak Paketleri

Erdal Özer tarafından yürütülen Dagi Ajans, web site edinmek isteyen iş sahiplerine SEO optimizasyonu yüksek web yazılımlı paketler tasarlamakta ve satmaktadır. Müşteri memnuniyetini bir misyon edinen Dagi Ajans, çalışmış olduğu profesyonel ekiplerle her alana özel ve birbirinden farklı web site paketlerini pazarlamaktadır.


Emlak paketi hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizim için en önemli öncelik olmaktadır. Bu nedenle, her proje için irtibata geçtiğimiz müşterilerimize bireysel bir yaklaşım benimsiyoruz. Dagi Ajans olarak, müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz; onların isteklerini ve beklentilerini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz.


Emlak paketi, emlak işiyle ilgilenen kişiler için hazırlanmış olan web yazılımlardır. Kendi içerisinde tasarım olarak özelleştirilebildiği gibi sitemizde Alez, City, Rays, Sold, Town ve Trend olarak da hazır bir şekilde her zevke hitap etmek için tasarlanmış farklı versiyonlar mevcuttur. Birden fazla avantaja sahip olan web paketlerimizi aynı zamanda Dagi Ajans sitesinden görsel destekli olarak inceleyebilirsiniz.


Yeni başlayanlar için olanakları yüksek olan web paketlerimizi online üzerinden kolaylıkla elde edebilirsiniz. Satın aldığınız paketler için özel taleplerde bulunabilir ek hizmet olarak domain ve SEO danışmanlığı da talep edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için sitemizdeki sık sorulan sorular kısmını ziyaret edebilir veya iletişim adreslerimizden hemen bizlere ulaşabilirsiniz.